Misja

Naszą misją jest tworzyć przedszkole o wyjątkowym klimacie, którego organizacja, wystrój wnętrz, sposób komunikowania się z dziećmi, relacje między personelem, relacje rodziców i nauczycieli, dobór lektury, muzyki, odpowiedniego stroju czy sposób spożywania posiłków, tworzą uporządkowany świat poszanowania wartości ogólnoludzkich, etycznych zachowań oraz szacunku i zrozumienia dla potrzeb każdego człowieka.

Na co dzień kadra Przedszkola JCI dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom szczęśliwe dzieciństwo i harmonijny rozwój. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Wychwytujemy i wzmacniamy szczególne uzdolnienia, a różnego rodzaju dziecięce dysfunkcje korygujemy przez indywidualną pracę ze specjalistami. Kładziemy duży nacisk na dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Cieszy nas, gdy nasze dzieci chętnie wracają do przedszkola. Jesteśmy dumni, gdy rodzice, dla których edukacja i wychowanie stanowią ważną życiową wartość, dziękują, że jesteśmy.