Żywienie

Żywienie odbywa się na zasadzie cateringu prowadzonego przez firmę Royal Taste. Na stronie www.przedszkolejci.pl w każdy poniedziałek publikowane jest menu na aktualny tydzień.

Menu Przedszkola JCI przygotowywane jest przez dietetyka. Posiłki są smaczne, zdrowe, odpowiednio zbilansowane i zawierają wartości odżywcze odpowiadające zapotrzebowaniu dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Całodzienne wyżywienie składa się z pięciu posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, pierwszego podwieczorku i drugiego podwieczorku. Istnieje możliwość zakupienia ilości posiłków odpowiedniej do czasu przebywania dziecka w przedszkolu. W przypadku nieobecności dziecka posiłek może być odwołany przy pomocy Strefy Rodzica.

Dzieci spożywają posiłki w jadalni, która oddaje klimat Krakowskiego Rynku. Organizacja posiłków nastawiona jest na naukę savoir vivre. Przedszkolaki uczą się także nakrywania do stołu oraz zasad zdrowego żywienia.

Istnieje możliwość  żywienia dzieci ze specjalną dietą pokarmową. W takim przypadku przygotowujemy specjalny jadłospis, a użyte produkty odpowiadają  wymogom żywieniowym przedszkolaka.

Cena całodniowego standardowego wyżywienia wynosi  16 zł. Może ona wzrosnąć do 20% ze względu na dietę dziecka.

Żywienie odbywa się na zasadzie cateringu prowadzonego przez firmę Royal Taste. Na stronie www.przedszkolejci.pl publikowane jest menu na aktualny tydzień.

Przez cały czas pobytu dziecka w przedszkolu zapewniamy nieograniczony dostęp do wody źródlanej.