Oferta wakacyjna Przedszkola JCI

16-06-2017

Serdecznie zapraszamy dzieci do spędzenia wakacji w Przedszkolu JCI. Zajęcia wakacyjne odbywać się będą codziennie od 3 lipca do 18 sierpnia w godz. 7:00 – 18:00. Jak co roku, w tym szczególnym czasie, przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji.  W programie m.in. doświadczenia naukowe, obserwacja zjawisk przyrodniczych, ale przede wszystkim mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. W Przedszkolu JCI, oprócz placu zabaw, do dyspozycji dzieci jest również łąka i ogródek.

Dzieci zainteresowane zajęciami z integracji sensorycznej, zapraszamy  szczególnie w dniach 14-18 sierpnia na zajęcia "Wszystkimi zmysłami - tydzień integracji sensorycznej". W tym czasie będzie można wziąć udział w zabawach sensorycznych, a także skorzystać z terapii indywidualnej w Gabinecie Integracji Sensorycznej JCI.

Program z podziałem na tygodnie znajduje się tutaj.

Minimalny czas zapisu dziecka: 1 tydzień (5 dni).

Cena za jeden tydzień: 140 zł + wyżywienie (14 zł/dzień/5posiłków). Cena zawiera ubezpieczenie.

Zapisy przez formularz dostępny na www lub pod numerem telefonu: 12 297 47 90

Serdecznie zapraszamy!