Żywienie

Menu Przedszkola JCI przygotowywane jest przez dietetyka. Posiłki są smaczne, zdrowe i zawierają wartości odżywcze odpowiadające zapotrzebowaniu dzieci w wieku 2,5 – 6 lat. Szczególną uwagę zwracamy na zachowanie wysokich standardów higienicznych.

Całodzienne wyżywienie składa się z czterech posiłków: śniadania, obiadu i dwóch podwieczorków.

Żywienie odbywa się na zasadzie cateringu prowadzonego przez firmę Royal Taste. Na stronie www.przedszkolejci.pl w każdy poniedziałek publikowane jest menu na aktualny tydzień.

Woda mineralna dostępna jest przez cały dzień. Istnieje możliwość dostosowania menu do specjalnych wymagań zdrowotnych dziecka.

Organizacja posiłków nastawiona jest na naukę savoir vivre. Dzieci spożywają posiłki w jadalni, która dzięki kolorowym malunkom na ścianach oddaje klimat Krakowskiego Rynku. W trakcie posiłków, dzieci uczą się nakrywania do stołu oraz zasad zdrowego żywienia.

Cena całodniowego wyżywienia wynosi 13 zł.  Istnieje możliwość zakupienia ilości posiłków odpowiedniej do czasu przebywania dziecka w przedszkolu. W przypadku przewidywanej nieobecności dziecka posiłek może być odwołany przy pomocy systemu Inforodzic.