Zakończenie roku w Przedszkolu JCI

06-07-2015

W dniu 26 czerwca w Przedszkolu JCI odbyła się zabawa kończąca rok przedszkolny 2014/2015. Na tę okazję dzieci przygotwały krótki występ, po którym odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Przedszkolaki, które opuściły przedszkole, by rozpocząć naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, żegnały się z koleżankami i kolegami. Następnie wspólną zabawę dla dzieci, rodziców i nauczycieli poprowadziło Studenckie Radio UJOT, które również gościlismy w tym dniu w przedszkolu. Dzieci podejmowały z dziennikarzami bardzo trudne tematy, w rodzaju: „Kto to jest prezydent”, „Co to jest grill” czy „Kto to jest mama”. Wywiadów można posłuchać na www.uj.fm. Serdecznie dziękujemy Radiu UJOT za wspólną zabawę!