Dzień Pluszowego Misia w grupie Starszaków

30-11-2015

Są różne święta: Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Ziemi, Święto Flagi. A 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia! W tym roku grupa Starszaków otrzymała zaproszenie ze Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie. Dzieci obejrzały przygotowane przez starszych kolegów przedstawienie i poznały najsławniejszych przedstawicieli szlachetnego rodu Pluszowych Misiów. Po przedstawieniu odbył się konkurs na najmniejszego i największego pluszaka oraz wymiana upominków. Ciasto marchewkowe w kształcie misia było pyszne! Po udanej zabawie, Starszaki uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych przybliżających dzieciom właściwości wody. Po wspólnych eksperymentach przedszkolaki zwiedziły szkołę i zajrzały na zajęcia do najmłodszych klas.

Zdjęcia z wycieczki można zobaczyć tutaj. Zapraszamy!