Serdecznie zapraszamy dzieci z całego Krakowa na wakacje do Przedszkola JCI!

Bez względu na to, do jakiej placówki dziecko uczęszcza w ciągu roku, może ono zapisać się do nas na wakacje na dowolną ilość tygodni w lipcu i sierpniu 2023 r. Podczas tegorocznych wakacji proponujemy cykl interesujących zajęć pod przewodnim hasłem „Wakacje z książką”. Literatura dziecięca otwiera przed nami przestrzenie bez granic, pobudza dziecięcą wyobraźnię i pozwala utożsamić się z bohaterami książek. Na podstawie przygód głównych bohaterów z wybranych przez nas opowiadań przygotowaliśmy dla przedszkolaków różnorakie aktywności. Będą to:

• wyjątkowe zajęcia artystyczne (taneczne, plastyczne),
  • wycieczki (do ZOO, rejs statkiem po Wiśle, Muzeum iluzji),
  • liczne gry terenowe,
  • nietypowe zawody sportowe (wyścigi na miotłach),
  • zajęcia kulinarne,
  • baloniada
  • oraz kino wakacyjne w naszej nowoczesnej sali kinowej.

Będziemy czytać, tańczyć, malować, gotować, śpiewać, uprawiać sport i podróżować, a przede wszystkim będziemy cieszyć się latem i dobrze się bawić!

Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00.

Więcej informacji na temat wakacyjnej oferty można zdobyć telefonicznie lub e-mailowo:

przedszkolejci@jci.pl

Zapisów należy dokonać przez formularz znajdujący się w zakładce Kontakt >>>