BAJKOWE WAKACJE

Zapraszamy do Przedszkola JCI na „Bajkowe wakacje”. Lipiec i sierpień spędzimy z bohaterami znanych ale także zapomnianych bajek dla dzieci. Bolek i Lolek zapraszają miłośników koni na kowbojskie przygody w stadninie. Baltazar Gąbka i jego kucharz Bartłomiej towarzyszyć nam będą w grze terenowej pod Wawelem. Pocahontas zabierze miłośników indiańskich przygód na wycieczkę do Wiosek świata i pomoże zbudować indiańska wioskę w pobliżu przedszkola. Na każdy tydzień wakacji przewidziany jest inny temat i inny rodzaj aktywności. W planach mamy także wiele zajęć artystycznych, sportowych, kulinarnych oraz wyjazdy na basen. Będą gry terenowe, buszowanie po łąkach.

Wakacyjny pobyt w Przedszkolu JCI ma charakter półkolonii.

Kto może wziąć udział?  –  wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, niezależnie od tego do którego przedszkola uczęszczają w ciągu roku szkolnego.

Jak długo trwa program? – wakacje zostały podzielone na moduły tygodniowe. Można zapisać się na dowolna ilość tygodni.

Jak się zapisać ? – należy wypełnić elektroniczny arkusz TUTAJ

Koszty – każdy tydzień ma inną cenę w zależności od przewidywanych atrakcji. Cena zawiera pobyt w przedszkolu od 7:00 do 17:00, wszelkie aktywności wymienione w planie szczegółowym oraz całodzienne wyżywienie. Oddzielnie naliczany jest udział w zajęciach na basenie. Dla zapisanych na cały miesiąc przewidziana jest 10% zniżka.

Czekamy na dzieci!