WAKACJE Z PRZYRODĄ 2021

Zapraszamy do Przedszkola JCI na „Wakacje z przyrodą”. Przewodnikami po świecie przyrody będą naukowcy Instytutu Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk . Poprowadzą oni dla nas ciekawe warsztaty. Zapraszamy dzieci na przygody zoologiczne, ornitologiczne i entomologiczne. Będziemy poznawać najważniejsze gatunki zwierząt leśnych oraz mieszkańców pól i łąk. Dowiemy się wielu ciekawostek o sowach i dzięciołach. Przekonamy się jak widzą owady i policzymy korniki w drzewie. Szczególnymi bohaterami wakacji będą konie. Przewidujemy liczne wyjazdy do stadniny, konne przejażdżki, wyjazdy do lasu i wiele wycieczek na łono natury. Na każdy tydzień wakacji przewidziany jest inny temat i inny rodzaj aktywności. W planach mamy także wiele zajęć artystycznych, sportowych, kulinarnych oraz wyjazdy na basen. Będą gry terenowe, kąpiele leśne, buszowanie po łąkach i obserwacja okolicznych rzek przy pomocy drona.

Wakacyjny pobyt w Przedszkolu JCI ma charakter półkolonii.

Kto może wziąć udział?  –  wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, niezależnie od tego do którego przedszkola uczęszczają w ciągu roku szkolnego.

Jak długo trwa program? – wakacje zostały podzielone na moduły tygodniowe. Można zapisać się na dowolna ilość tygodni.

Jak się zapisać ? – należy wypełnić elektroniczny arkusz TUTAJ

Koszty – każdy tydzień ma inną cenę w zależności od przewidywanych atrakcji. Cena zawiera pobyt w przedszkolu od 7:00 do 17:00, wszelkie aktywności wymienione w planie szczegółowym oraz całodzienne wyżywienie. Oddzielnie naliczany jest udział w zajęciach na basenie. Dla zapisanych na cały miesiąc przewidziana jest 10% zniżka.

Czekamy na dzieci!